Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған гуманитарлық бірлестігінің пәндік апталығы аясында 13 қыркүйек күні мектебімізде "Тіл білгірлері" интеллектуалдық ойын өткізілді.

9-11 сынып оқушылары арасында Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына арналған "Ұлт ұстазы" викторинасы және 4 сынып оқушылары арасында " Мерейлі мерей той қарсаныңда ...» атты эстафета ұйымдастырылды

_________________________________________
В рамках предметной недели гуманитарного цикла посвященной дню языков народов Казахстана 13 сентября в нашей школе были проведены такие мероприятия как «Знатоки языка» .

Учащиеся 3-4 классов показали знания казахского , русского и английского языков.

Среди учащихся 9-11 классов была проведена викторина «Ұлт ұстазы» посвященная 150 летию Ахмета Байтұрсынова.

А также учащиеся 4-х классов участвовали в эстафете «Мерейлі мерей той қарсаныңда ...»