school
KAZGUU
Қазақстандағы «МВА kids» халықаралық бағдарламасы бойынша балаларға кәсіпкерлік білім беретін алғашқы және бірден-бір жеке мектеп.
сауаттылықты,
қаржыландыруды,
көшбасшылықты
меңгерту
Қазақстандық және шетелдік беделді университеттерге
ОҚУҒА ТҮСУ
САПАСЫ
оқыту үрдісін
ұйымдастыру
Сұрақтарыңыз қалды ма?
Байланысты толтырыңыз, біз сізбен хабарласамыз.

Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку своих персональных данных
Политика конфиденциальности
Жеке білім беру біздің мектептің арқасында қолжетімді және Сіз балаңыздың жетңстікке толы болашағы үшін дұрыс шешім қабылдаудасыз!

Біз «Нарикбаев М.С. атындағы КазГЮУ Университеті» АҚ қолдауымен 2020 жылдың 1 қыркүйегінде есігімізді айқара аштық.
KAZGUU SCHOOL миссиясы
Қазіргі таңдағы тез өзгергіш әлем шеңберінде өзін-өзі жетілдіруге,әлеуметтік бейімделуге дайын ұрпақты оқытамыз және тәрбиелейміз.
KAZGUU SCHOOL түлегі 21 ғасырға сай білім мен дағдыны, мектеп құндылықтарын бойына сіңірген, қазіргі қоғамның сұраныстарына лайықты жауап бере алады.
«KAZGUU school» — қоғамның табысты көшбасшыларын жан-жақты дамытып, тәрбиелейтін ұзақ күнгі заманауи мектеп!
Біздің мектеп
Біздің мектеп
Әрбір бала-кішкентай данышпан. Және нақ біз оның кемел келешегінің негізін қалаймыз
Мектебіміз туралы ата-аналардың
ең жылы лебіздері
Біздің алғашқы ұстазымыз Резник Марина Николаевна! Сіз өте жақсы педагогсіз, балаларға көңіл бөлесіз, жылу шашасыз.Каникулдың бітуін асыға күтудеміз!))
Біздің Татьяна Николаевна- тамаша ұстаз!Талапшыл және әділ! Әрдайым қарап жүреді, әрдайым көңіл бөледі, барлығына, тіпті этиктк де үйретеді. Біздің алғашқы олимпадалық жеңістеріміз, алғашқы мақтау қағаздарымыз- барлығы сіздің арқаңызда! Ұлымның күні бойы сенімді қолда екендігін білемінІ Ол үшін алаңсызбын! Сізге мың алғыс, ең керемет ұстаз! Ұлымды мақтан тұтамын! Сіз секілді ұстазды мақтан етемін!
Өз идеяларын, мүмкіндіктерін, бастысы-қаражаттарын басқара білу қандай тамаша?! Біз бүгін тамашалардың тамашасы @kazguu.school-ге қадам бастық Өте қызықты және пайдалы шеберлік сағаттары .Көпшілік бай және табысты болғылары келеді, алайда өз білік пен дағдыларын қалайша дамытуға болатындығын білмейді.

Лагерь басшысы Махаббатқа және топбасшылар Медина, Аня, Әлішерге рақмет айтқым келеді.Қызықты бағдарламалар, сапарлар үшін және балаларымызға көңіл бөлгендеріңіз үшін! Арсен алғаш рет лагерьге барды, ол керемет көңіл-күйде.Мектеп ұжымына ғажап лагерь үшін алғыс айтамын!
Біздің керемет ұстазымыз Айжан Рахманбериевна! Ең сүйікті ұстазымыз!Бастысы - балаларымыз шынында да білім алуда. Мұндай ұстаздар өте аз.
Байланысу ушін
Сұрақтарыңыз бар ма?