KAZGUU School миссиясы - балалар көзімен 🥰

KAZGUU School - бұл жай ғана білім берілетін мектеп қана емес. Бұл - мұғалімдердің, оқушылардың, ата-аналардың өмір салты. Бұл - бояуы қанық балалар әлемі 🌏, қызықты жаңалықтар, қайырымды істер, шынайы сезімдер мен эмоциялар мекені.

KAZGUU School миссиясы - әр оқушыны қолынан барлығы келетіндігіне сендіру, әр баланың қуаныш ұшқынын өшіріп алмау 🔥

Миссия KAZGUU School - глазами учеников 🥰

KAZGUU School - это не просто школа, в которой учатся и преподают. Это образ жизни: учителей, учащихся, родителей. Это целый мир 🌏: мир ярких красок детства: интересных открытий, добрых дел, искренних чувств и эмоций!

Миссия KAZGUU School -
дать поверить каждому ученику, что он всё умеет, что у него всё получится, не дать погаснуть огоньку радостных открытий в глазах каждого ребёнка 🔥