“Педагогикалық шеберлік қырлары”

Есеп ұстаздың педагогикалық қызмет жолының 30 жылдығына арналды.
Кеште Бауыржан Исаұлының әр түрлі қырлары көрсетілді. Тарих пен географиядан шеберлік сағаттары өткізілді.

Ұстаздың оқушылары “Алаш мұрасы жәнк оның қазіргі жастар тәрбиесіндегі рөлі” тақырыбына сыныптан тыс шара көрсетті. Бауыржан Исаұлы өзекті тақырыптарды көтеретін “Функционалдық сауаттылықты арттыру мақсатындағы география пәнінің оқу бағдарламасын оптимизациялау”, “Тарих және география сабақтарында функционалдық сауаттылықты арттыру” тақырыбындағы дәрістерін оқыды.

Бауыржан Исаұлы -драматург. Оның әріптестері мен шәкірттері автордың “Біздің ауылдың достығы” спектаклінің қойылымын қойды. Ән авторы ретіндегі қыры көрсетіліп, “Ескендір”, “Тамшылар”, “Пәктігім” әндері тыңдарманын тапты.
Іс -шара соңында әріптестер, қатысушылар өз әсерлерімен бөлісіп, жылы лебіздерін білдірді.

___________

Сегодня в QazGUU School прошел творческий отчет учителя-эксперта истории и географии Шәмші Бауыржана Исаевича «Грани педагогического мастерства», приуроченный к 30-летию его педагогического пути.

На творческом вечере были продемонстрированы различные грани таланта учителя-исследователя Шамши Бауыржана Исаевича. Проведены мастер-классы по истории и географии.

Ученики Бауыржан Исаевича показали внеклассное мероприятие на тему «Наследие Алаш и ее роль в воспитании современной молодежи». Бауыржан Исаевич поделился своими научными и педагогическими взглядами в докладах на темы:«Оптимизация учебной программы по географии с целью повышения функциональной грамотности»; «Развитие функциональной грамотности на уроках истории и географии».

Бауыржан Исаевич – драматург. Его коллеги и ученики сделали постановку его спектакля «Дружба нашего аула».

Были исполнены песни на слова Шамши Бауыржана Исаевича
«Ескендір аға», «Тамшылар», «Пәктігім».

В заключительной части вечера коллеги, гости вечера поделились своими впечатлениями.