На базе “QAZGUU school.Aqt” 13 марта прошел семинар для учителей Английского языка

Были проведены открытые уроки как младших классах, так и в среднем звене.
А так же панорамные уроки по функциональной грамотности, а так же, насколько важно и необходимо иметь международные сертификаты, как TKT и CELTA.
Учителя смогли более детально и глубже познакомится с разными современными и передовыми технологиями обучения. Приобретенные навыки мировых практик и сингапурской методики учителя школ увидели в действии. Обменявшись таким полезным опытом, учителя английского языка города Актобе смогут легко применять на своих уроках, повышая качество обучения.📚

___________

“QAZGUU school.Aqt” мектебінде 13 наурыз күні қаланың ағылшын тілі мұғалімдеріне арналған “Білім берудің заманауи технологияларын қолдану арқылы ағылшын тілі сабақтарында функционалдық сауаттылықты арттыру” тақырыбындағы семинар өтті.
Семинар барысында бастауыш және орта буында ашық сабақтар, функционалдық сауаттылық бойынша панорамалық сабақтар өткізілді. TKT және CELTA сертификаттарының маңыздылығы жөнінде ақпарат берілді.
Мұғалімдер заманауи, алдыңғы қатарлы оқыту технологияларымен тереңірек танысты. Әлемдік тәжірибе мен сингапурлық әдістің дағдыларын қатысушылар тәжірибе жүзінде көрді.
Осындай пайдалы тәжірибе алған соң, ақтөбелік ұстаздар меңгерілген білімді өз сабақтарында қолданып, оқыту сапасын арттыра алады.📚