🚀 *QAZGUU School МИССИЯСЫ:

Біздің миссиямызды мектебімізде барлығы біледі:кішкентай бүлдіршіннен сыйлы жастағы қызметкерге дейін. Біліп қана қоймай, бұл жолдарды шындыққа айналдырамыз.🌟.

Ұжымымыздың мүшелері QAZGUU School миссиясы мен құндылықтарының амбассадорлары болып табылады. Әр қызметкер,лауазымына қарамастан, немен айналысатынын және не үшін жұмысқа келетіндіктерін түсінеді. Бізді бір нәрсе біріктіреді - ол мақсатымыз бен миссиямыздың жүзеге асуы үшін аянбай еңбектену.

Бүгіннен бастап “Миссия QS” айдарында ұжымның әрбір мүшесі QAZGUU School миссиясын қалай орындап жатқандығын көрсететін бейнероликтер циклын жариялаймыз.

Мектебіміздің Миссиясын жүзеге асыруға атсалысып жүрген әр жанға алғыс айтамыз! 👏

🚀 МИССИЯ QAZGUU School:

“Создаем благоприятную и безопасную среду для обучения и воспитания поколения, готового к самореализации и социальной адаптации в условиях быстроменяющегося мира”

Нашу миссию в школе знают исключительно все: От маленьких деток до старшего поколения. Мы не только знаем, а превращаем эти строки в реальность🌟.

Члены нашего коллектива являются амбассадорами миссии и ценностей QAZGUU School. Каждый наш сотрудник, независимо от должности, понимает, чем они занимаются и ради чего приходят на работу. Нас объединяет одно - работать так, чтобы достигать наши цели и реализовывать нашу миссию.

С сегодняшнего дня мы запускаем цикл роликов в рубрике “МИССИЯ QS” о том, как каждый член нашего коллектива реализует Миссию QAZGUU School на своем месте.

Спасибо всем, кто помогает реализовать Миссию Школы!👏