Жас педагогтер Клубының мүшелері @nis_aktobe мектебімен тәжірибе алмасып қайтты.

Семинар барысында оқыту саласындағы озық цифрлық технологиялар, цифрлық сауаттылық, цифрлық эмоционалды интеллект туралы тақырыптар қозғалды. Бұндай кездесулер әлі де жалғасын табады деген сенімдеміз.

@nis_aktobe директоры Қайырбек Сәбитұлына ашықтығы, НЗМ мен QazGUU School мұғалімдері арасында конструктивті диалог жүргізуге жағдай жасағандығы үшін алғысымызды білдіреміз.

Члены Клуба молодых педагогов посетили @nis_aktobe

Тема семинара: “Цифровая компетентность”

В ходе семинара были подняты такие как передовые информационные технологии, цифровая грамотность, цифровой эмоциональный интеллект.
Мы уверены, что и в дальнейшем будут такие плодотворные,интересные встречи.

Благодарим директора @nis_aktobe Каирбека Сабитовича за открытость, создание условий для конструктивного диалога педагогов НИШ и QazGUU School