📢 «Айналамыздағы жарнама»

Бұл қызықты кездесуде шәкірттеріміз жарнаманың әртүрлі түрлері және олардың өміріміздегі атқаратын қызметі туралы білді🌍. Артем Верминский @verminskij жарнама бізді барлық жерде қалайша қоршайтындығы және оның бізге қалай әсер ететіні туралы айтты🧠. Оқушылар тартымды және есте қаларлық жарнамаларды жасауды және оларды қарау кезінде сыни тұрғыдан ойлауды үйренді.

📢 Бизнес урок для
учеников 3 классов на тему: "Реклама вокруг нас" с Артемом Верминским - блогер, ведущий радио “Тандем”

На этой увлекательной встрече наши ученики познакомились с различными видами рекламы и их функциями в нашей жизни🌍. Артем Верминский @verminskij рассказал о том, как реклама окружает нас повсюду и как она влияет на нас🧠. Ученики узнали, как создать привлекательную и запоминающуюся рекламу, а также научились критически мыслить при ее рассмотрении.