Оқу-әдістемелік орталығы қолдауымен ағылшын тілі мұғалімдеріне арналған облыстық семинар өтті

Бүгін @aktobe_school3 қабырғасында Ақтөбе облыстық оқу-әдістемелік орталығы қолдауымен ағылшын тілі мұғалімдеріне арналған облыстық семинар өтті, ағылшын тілі Департаменті мұғалімдері қатысып, облыс мұғалімдерін біліктілікті арттыру бойынша өз мүмкіншіліктерімен таныс етті. Енді халықаралық емтихан тапсыру үшін, Алматы не Астана қалаларына бармай-ақ, QazGUU School мектебінде-ақ тапсыруға болады.

QAZGUU SCHOOL ресми түрде Cambridge тестілеу орталығы боп табылады. Ағылшын тілі Департаменті өз тәжірибелерімен бөлісіп, біздің орталық артықшылықтарымен таныстырды.

Бізде Сіз келесідей емтихандарға дайындалып, тапсыра аласыз:

•Key (KET for Schools) А2
•Preliminary (PET for Schools) B1
•First (FCE for Schools) B2
•(CAE) C1 Advanced
•(CPE) C2 Proficiency
•TKT Modules
•IELTS-ке дайындық
•Pre-Celta courses

____________

Сегодня в стенах @aktobe_school3 при поддержке областного учебно-методического центра г.Актобе проходил областной семинар-практикум по английскому языку, где Дерартамент английского представил для учителей свои преимущества для повышения своей квалификации. Теперь не нужно ездить в Алмату или Астану, а можно сдать все международные экзамены прямо в QazGUU School.

QAZGUU SCHOOL является официальным центром тестирования CAMBRIDGE
Департамент английского языка поделился своим опытом и рассказал о преимуществах нашего центра:
У нас вы сможете сдать и подготовиться к таким экзаменам как:

•Key (KET for Schools) А2
•Preliminary (PET for Schools) B1